Įmonės naujienos | V. Ikonikovo tradicijos vairavimo mokykla
15923
page-template-default,page,page-id-15923,bridge-core-1.0.5,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

„Lietuvos keliuose įvyko 80 eismo įvykių. Žuvo 3 žmonės…“, „Lietuvos keliuose įvyko 73 eismo įvykiai. Žuvo 8 žmonės…“ Nepaisant gražių kalbų ir valdžios atstovų savireklamos, eismo įvykių statistika lieka negailestinga – žmonės mūsų krašto keliuose žūsta kas savaitę.

šaltinis: autoreviu.lt

Skaityti toliau…

Kaip išvengti problemų perkant ar parduodant transporto priemonę?

Panašu, kad Lietuvos automobilių rinka atsigauna. Didėja naujų automobilių pardavimai, sąstingis baigiasi ir antrinėje rinkoje. Deja, atsigaunanti rinka gali tapti ir naujų problemų šaltiniu.

šaltinis: autoreviu.lt

Skaityti toliau…

10 žingsnių ruošiant automobilį žiemai

Sinoptikams prognozuojant netrukus ateisiantį pirmąjį sniegą, „Ogmios miesto“ Mašinų kvartalas parengė patarimus vairuotojams, kaip paruošti automobilį žiemai.

šaltinis: autonews.lt

Skaityti toliau…

PADANGOS. Pagridiniai dalykai, ką apie jas reikėtų žinoti ne specialistui.

Šiandien rinktis tikrai yra iš ko: naujos ar naudotos, kamerinės ar bekamerės, radialinės ar diagonalinės padangos. Kaip iš tokios gausybės išsirinkti būtent tas, su kuriomis jūsų automobilis tvirtai stovės kelyje, o važiuoti bus saugu ir patogu?

šaltinis: autovisata.lt

Skaityti toliau…

Naujienos apie KET, pakeitimus ir vairavimo egzaminus

Nuo rugsėjo 1 dienos bus galima gauti vairavimo mokyklos baigimo liudijimą sulaukus 17 metų, taip pat pakeistas teorijos ir praktikos mokymo valandų skaičius ir įsigalioja kiti pakeitimai

šaltinis: ketbilietai.wordpress.com

Skaityti toliau…