Naujienos

Kaip elgtis atsitikus avarijai

Kaip elgtis įvykus avarijai?

„Lietuvos keliuose įvyko 80 eismo įvykių. Žuvo 3 žmonės…“, „Lietuvos keliuose įvyko 73 eismo įvykiai. Žuvo 8 žmonės…“ Nepaisant gražių kalbų ir valdžios atstovų savireklamos, eismo įvykių statistika lieka negailestinga – žmonės mūsų krašto keliuose žūsta kas savaitę.

šaltinis: autoreviu.lt

skaityti plačiau…

Problemos perkant naują automobilį

Kaip išvengti problemų perkant ar parduodant transporto priemonę

Panašu, kad Lietuvos automobilių rinka atsigauna. Didėja naujų automobilių pardavimai, sąstingis baigiasi ir antrinėje rinkoje. Deja, atsigaunanti rinka gali tapti ir naujų problemų šaltiniu.

šaltinis: autoreviu.lt

skaityti plačiau…

automobilis žiemą

10 žingsnių ruošiant automobilį žiemai

Sinoptikams prognozuojant netrukus ateisiantį pirmąjį sniegą, „Ogmios miesto“ Mašinų kvartalas parengė patarimus vairuotojams, kaip paruošti automobilį žiemai.

šaltinis: autonews.lt

skaityti plačiau…

padangos

PADANGOS. Pagridiniai dalykai, ką apie jas reikėtų žinoti ne specialistui.

Šiandien rinktis tikrai yra iš ko: naujos ar naudotos, kamerinės ar bekamerės, radialinės ar diagonalinės padangos. Kaip iš tokios gausybės išsirinkti būtent tas, su kuriomis jūsų automobilis tvirtai stovės kelyje, o važiuoti bus saugu ir patogu?

šaltinis: autovisata.lt

skaityti plačiau…

Naujienos apie KET pakeitimus ir vairavimo egzaminus

Naujienos apie KET, pakeitimus ir vairavimo egzaminus

Nuo rugsėjo 1 dienos bus galima gauti vairavimo mokyklos baigimo liudijimą sulaukus 17 metų, taip pat pakeistas teorijos ir praktikos mokymo valandų skaičius ir įsigalioja kiti pakeitimai

šaltinis: ketbilietai.wordpress.com

skaityti plačiau…

Ar visada verta pasitikėti navigacine įranga? Keli naudingi patarimai

Ar visada verta pasitikėti navigacine įranga? Keli naudingi patarimai…

Kas dieną tobulėjant technologijomis ir joms vis labiau įsiveržiant į mūsų kasdienybę, daugelis joms leidžia pernelyg daug. Nors Lietuvoje žmonės dar linę pasitikėti sava galva, jau galime aptikti atvejų, kai dėl navigacinės įrangos rodmenų žmonės pasiklydo ar net matydami ženklą į Vilnių vistiek pasuko į Kauną, nors ir keliavo į sostinę. O užsienyje, ypač Anglijoje ar JAV tokie atvejai yra normali kasdienybė ir navigacinės įrangos gamintojams tenka taisyti milijonus klaidų, leisti naujus įrenginius, tobulinti technologijas.

šaltinis: autofanai.net

skaityti plačiau…